Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Lubań

Chcesz nawiązać współpracę z firmą z Lubania, która buduje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz zespół do zadań specjalnych! Responsywna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni wirtualnej, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Lubań

Strony internetowe
Lubań

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na zwiększenie zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Lubania i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla firm z Lubania

Tworzenie serwisów www Lubań to kreatywna praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają niezliczoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy wykonać intuicyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Lubań

Nowoczesna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron www będzie czerpał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe informacje. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy www to najważniejsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Lubań, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Lubań

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Lubań tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Lubań dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Lubań

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypromowanie strony www jest sporo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja marketingowa tworzymy strony, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną doskonale dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami