Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Lubań

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy do sprzedaży zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całego kraju, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Lubań

Sklepy internetowe
Lubań

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Konieczne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Lubaniu

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących do 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, sposobu płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To nowoczesny system, który pozwala na prostą edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktów.

sklepy internetowe Lubań

Sklep internetowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Tworzenie sklepu online to proces złożony. Oryginalny sklep online wymaga kooperacji. Wykonanie projektu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego widoku i wprowadzeniu produktów czas na testowanie platformy do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań konsultujemy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy e-commerce umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Lubań

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Lubaniu Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach organicznych. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do oczekiwań Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to banalnie proste z dedykowanym serwisem do sprzedaży!

Tworzenie sklepów online to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię ekspresowe efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Lubaniu

dotarcie do nowego grona odbiorców

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co zwiększa zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Lubań

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Lubań

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Lubań

komfort konsumentów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Lubania i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu internetowego to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Lubań, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz sposobu działania konkretnej branży. Po pierwsze należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Lubań” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do nowych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu witryny internetowej Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Lubań

Tworzymy proste w obsłudze witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy również możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami