Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Jawor

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie sklepu online zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów platform dla Przedsiębiorców z całej Polski, a także z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Jawor

Sklepy internetowe
Jawor

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby artykułów. Zwykle cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Jaworze

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu prosto można dostosować do konkretnych funkcji, rodzaju płatności lub też form wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na prostą obsługę nawet w przypadku wielu kategorii produktów.

sklepy internetowe Jawor

Sklep www dostosowany do Twoich oczekiwań

Budowanie sklepu www to skomplikowany proces. Funkcjonalny sklep online wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie sklepu online oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy online umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Jawor

Sklepy internetowe — ważne informacje

W Jaworze Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb określonej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to łatwe z innowacyjnym sklepem online!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na ekspresowych efektach? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Jaworze

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co zwiększa widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Jawor

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Jawor

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Jawor

komfort konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Jawora i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu online to cena minimum 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Jawor, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Jawor” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w obsłudze. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny internetowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować content, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Jawor

Tworzymy intuicyjne witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie istotne informacje były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy także możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami