Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Lubań

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Lubań

Pozycjonowanie
Lubań

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Nie posiadamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Lubaniu

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy drogą mailową, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i szybkość działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Lubań”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Lubania, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Lubania na frazy kluczowe powiązane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Tobie.

Jeżeli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Lubań to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Lubań
pozycjonowanie stron Lubań

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Lubań. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Lubań
Na co możesz liczyć?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Lubaniu
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Lubaniu
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Lubań
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Lubań

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Lubań
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Lubaniu - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które są na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest perfekcyjne dostosowanie budżetu do potrzeb reklamowych. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które wyświetlają się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Lubań, wiąże się z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale co najważniejsze należy to robić rozważnie. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, możemy wyraźnie poprawić wyniki naszych Klientów, za czym idą wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Lubań to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Lubań. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Lubaniu? Aby dokładnie to zweryfikować, należy wziąć pod uwagę 3 czynniki – frazy kluczowe, naszą konkurencję i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które będą najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach przez dopasowanie odpowiednich contentu. Założymy dla Twojej firmy również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), dzięki możliwości dopasowania zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wykluczenie Lubania i szybszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Lubań), z pewnością osiągniemy zyski z kampanii.