Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Sandomierz

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Sandomierza, która zajmuje się budową serwisów internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Sandomierz

Strony internetowe
Sandomierz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na zwiększenie dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Sandomierza i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasne warunki współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Sandomierza

Projektowanie serwisów internetowych Sandomierz to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Motywy mają niezliczoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy zaprojektować innowacyjną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Sandomierz

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów www będzie czerpał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt zbudowania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Strony internetowe to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy skuteczne strony internetowe Sandomierz, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Sandomierz

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Sandomierz tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Sandomierz dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Sandomierz

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest wiele, stąd już na etapie projektowania strony internetowej bardzo istotna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna projektujemy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i intuicyjna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną doskonale dobraną do ich wymagań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami