Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Radzionków

Szukasz agencji z Radzionkowa, która zajmuje się projektowaniem serwisów www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Profesjonalna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w Internecie, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Radzionków

Strony internetowe
Radzionków

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na zwiększenie dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Radzionkowa i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Radzionkowa

Tworzenie stron internetowych Radzionków to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają niezliczoną ilość modyfikacji z tego samego wyglądu. Możemy wykonać intuicyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także stworzenia contentu.

Projektowanie stron Radzionków

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe informacje. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy skuteczne strony internetowe Radzionków, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Radzionków

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć oryginalną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Radzionków tworzymy również intuicyjne sklepy internetowe Radzionków dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Radzionków

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny internetowej oraz hosting również wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa budujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i funkcjonalna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną świetnie dobraną do ich potrzeb — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami