Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Rabka-Zdrój

Chcesz nawiązać współpracę z agencją z Rabki-Zdroju, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Dobrze zoptymalizowana strona www to dobry sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Rabka-Zdrój

Strony internetowe
Rabka-Zdrój

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Rabki-Zdroju i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Rabki-Zdroju

Projektowanie stron internetowych Rabka-Zdrój to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy stworzyć profesjonalną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, a także stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Rabka-Zdrój

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu serwisów www będzie korzystał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Strony internetowe to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy strony internetowe Rabka-Zdrój, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Rabka-Zdrój

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć responsywną stronę internetową? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Rabka-Zdrój tworzymy także intuicyjne sklepy internetowe Rabka-Zdrój dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Rabka-Zdrój

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypromowanie strony www jest sporo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna tworzymy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną doskonale dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami