Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Nowy Targ

Planujesz nawiązać współpracę z firmą z Nowego Targu, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Innowacyjna strona www to świetny sposób na zaistnienie w przestrzeni wirtualnej, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Nowy Targ

Strony internetowe
Nowy Targ

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Nowego Targu i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Nowego Targu

Tworzenie serwisów internetowych Nowy Targ to twórcza praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Szablony mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy stworzyć intuicyjną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też stworzenia contentu.

Projektowanie stron Nowy Targ

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt zbudowania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Serwisy www to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Nowy Targ, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Nowy Targ

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć funkcjonalną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Nowy Targ tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Nowy Targ dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Nowy Targ

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest sporo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa projektujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i intuicyjna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną świetnie dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami