Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Ząbki

Szukasz agencji z Ząbek, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Profesjonalna strona internetowa to najlepszy sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Ząbki

Strony internetowe
Ząbki

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Ząbek i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Ząbek

Tworzenie stron www Ząbki to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy wykonać responsywną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także stworzenia treści.

Projektowanie stron Ząbki

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy tworzeniu serwisów internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt zbudowania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz responsywnej strony internetowej?

Strony www to istotne miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy skuteczne strony internetowe Ząbki, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Ząbki

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć responsywną stronę internetową? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Ząbki tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Ząbki dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Ząbki

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny internetowej oraz hosting również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest wiele, stąd już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja marketingowa tworzymy strony, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów stroną świetnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami