Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Alwernia

Planujesz rozpocząć współpracę z firmą z Alwernii, która zajmuje się tworzeniem serwisów www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Responsywna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Alwernia

Strony internetowe
Alwernia

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Alwernii i okolic. Zapytaj o wycenę — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne zasady współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie techniczne

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Alwernii

Tworzenie serwisów www Alwernia to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę www zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też napisania contentu.

Projektowanie stron Alwernia

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron www będzie czerpał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona www (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz funkcjonalnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy skuteczne strony internetowe Alwernia, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Alwernia

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Alwernia tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Alwernia dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Alwernia

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny i hosting też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypromowanie strony www jest wiele, stąd już na etapie projektowania strony internetowej bardzo istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja reklamowa projektujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną doskonale dobraną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami