Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Kuźnia Raciborska

Planujesz nawiązać współpracę z firmą z Kuźni Raciborskiej, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz team! Innowacyjna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni internetowej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Kuźnia Raciborska

Strony internetowe
Kuźnia Raciborska

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na wzrost dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Kuźni Raciborskiej i okolic. Zapraszamy do współpracy — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Kuźni Raciborskiej

Projektowanie serwisów www Kuźnia Raciborska to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy zaprojektować intuicyjną stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także napisania contentu.

Projektowanie stron Kuźnia Raciborska

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona www (lub sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt zbudowania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Strony www to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Kuźnia Raciborska, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Kuźnia Raciborska

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Kuźnia Raciborska tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Kuźnia Raciborska dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Kuźnia Raciborska

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny internetowej oraz utrzymanie strony na serwerze także wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co kolejno ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest sporo, więc już na etapie projektowania strony internetowej bardzo ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa projektujemy strony, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że nowoczesna i responsywna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną doskonale dobraną do ich potrzeb — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami