Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Mielec

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Mielca, która tworzy strony internetowe? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Profesjonalna strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w Internecie, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Mielec

Strony internetowe
Mielec

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na wzrost przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Mielca i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie techniczne

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Mielca

Projektowanie stron internetowych Mielec to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają niezliczoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy stworzyć innowacyjną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Mielec

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy planowaniu stron internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony www i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt wykonania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Serwisy www to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo projektujemy strony internetowe Mielec, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Mielec

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Mielec tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Mielec dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Mielec

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny i hosting też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest sporo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM budujemy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną idealnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami