Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Polkowice

Szukasz agencji z Polkowic, która zajmuje się budową serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz nas! Responsywna strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Polkowice

Strony internetowe
Polkowice

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Polkowic i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasno określone zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Polkowic

Tworzenie serwisów internetowych Polkowice to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy wykonać responsywną stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Polkowice

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (czy też sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz funkcjonalnej strony www?

Serwisy www to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Polkowice, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Polkowice

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Polkowice tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Polkowice dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Polkowice

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja marketingowa budujemy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna witryna www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną doskonale dopasowaną do ich oczekiwań — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami