Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Orzesze

Szukasz agencji z Orzesza, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Innowacyjna strona www to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Orzesze

Strony internetowe
Orzesze

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Orzesza i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Orzesza

Projektowanie stron internetowych Orzesze to kreatywna praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy wykonać responsywną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Orzesze

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu serwisów www będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt projektu strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy www to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Orzesze, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Orzesze

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć funkcjonalną stronę internetową? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Orzesze tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Orzesze dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Orzesze

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest wiele, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna tworzymy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i funkcjonalna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami