Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Bobowo

Szukasz agencji z Bobowa, która zajmuje się tworzeniem stron www? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Innowacyjna strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w Internecie, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Bobowo

Strony internetowe
Bobowo

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na zwiększenie zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Bobowa i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Bobowa

Tworzenie serwisów internetowych Bobowo to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy wykonać profesjonalną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, a także stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Bobowo

Nowoczesna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu serwisów www będzie czerpał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe informacje. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz responsywnej strony internetowej?

Strony www to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo tworzymy strony internetowe Bobowo, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Bobowo

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć oryginalną stronę www? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Bobowo tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Bobowo dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Bobowo

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja interaktywna tworzymy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną doskonale dobraną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami