Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Koło

Chcesz rozpocząć współpracę z firmą z Koła, która buduje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz team! Responsywna strona internetowa to dobry sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Koło

Strony internetowe
Koło

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Koła i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Koła

Projektowanie stron www Koło to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy zaprojektować przyciągającą uwagę stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też napisania tekstu.

Projektowanie stron Koło

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu serwisów www będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Strony internetowe to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy strony internetowe Koło, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Koło

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć responsywną stronę internetową? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Koło tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Koło dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Koło

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny i utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Metod na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa projektujemy witryny, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną doskonale dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami