Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Chełmek

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Chełmka, która tworzy serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w przestrzeni internetowej, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Chełmek

Strony internetowe
Chełmek

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Chełmka i okolic. Skontaktuj się z nami — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Chełmka

Projektowanie stron internetowych Chełmek to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy zaprojektować responsywną stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też napisania tekstu.

Projektowanie stron Chełmek

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu serwisów internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt stworzenia strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej?

Serwisy www to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy skuteczne strony internetowe Chełmek, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Chełmek

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Chełmek tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Chełmek dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Chełmek

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej bardzo istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna projektujemy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i responsywna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną świetnie dobraną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami