Agencja Marketingowa M16.pl

Reklama Chełmek

Szukasz wsparcia reklamowego w Chełmku i okolicach? Jesteś w idealnym miejscu! Skoro czytasz ten tekst, to nasze metody funkcjonują jak należy.

Zarówno w Chełmku, jak i wielu innych miastach jest lub pojawi się firma, która będzie dla Ciebie konkurencją. Dlatego warto pomyśleć znacznie szybciej i wdrażać nowe rozwiązania, zanim inne firmy wpadną na pomysł, by zająć się rozwiązaniami marketingowymi.

reklama Chełmek

Reklama
Chełmek

Co dla Ciebie zrobimy?

Specjalizujemy się w reklamie internetowej takiej jak Kampanie SEM, kampanie Google Ads i prowadzenie mediów społecznościowych. Z wykorzystaniem własnego zaplecza poligraficznego oraz dzięki grupie specjalistów od grafiki możemy wykonać projekt i wydrukować każdego rodzaju materiały reklamowe. Firmy, które decydują się na współpracę z nami otrzymują rozwiązania reklamowe od A do Z.

Jak działamy?

Kompleksowość to nasza główna domena. Dostępny dla Ciebie team mający ponad 10 lat doświadczenia w reklamie, będzie rozwiązaniem problemów dla większości przedsiębiorstw, nie tylko w Chełmku, ale w całym kraju. Reklama jest dźwignią handlu! Kiedy Ty zajmujesz się swoimi zadaniami, my zajmujemy się reklamą.

Jakie są koszty reklamy w Chełmku?

Wszystko zależy od tego, co chcemy otrzymać i w jaki sposób mamy zamiar się reklamować.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować w ramach reklamy

  • kampanie SEM 

  • działania SEO
  • audyt SEO i UX swoich stron
  • stworzenie nowej strony/sklepu

  • kampanię Google Ads
  • copywriting
  • kampanie social media

  • wydruk wszystkich typów materiałów reklamowych

Lokalizacja nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Chełmka, jednak w dzisiejszych czasach nie powinno to sprawiać żadnego problemu, nawet przeciwnie! Nasza agencja marketingowa Chełmek posiada zarówno ogromny zakres usług marketingowych, jak i szeroki zasięg działania. Stacjonujemy w Czechowicach-Dziedzicach, ale podejmujemy współpracę z Klientami z całej Polski i nie tylko!

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie w Chełmku?

Pozwól potencjalnym Klientom znaleźć Twoją firmę! Z naszą pomocą zdobędziesz najwyższe miejsca w wynikach wyszukiwania.

Zawsze w kontakcie

Niezwykle kluczowy jest szybki kontakt na linii agencja reklamowa – Klient, dlatego dbamy, by błyskawicznie udzielać odpowiedzi na pytania/maile/telefony. Gwarantujemy, że nie będziesz długo wyczekiwać odpowiedzi, jeżeli postawisz na współpracę z naszą agencją. Dostaniesz ją nawet w ciągu doby! W godzinach naszej pracy staramy się udzielać odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut.

Zespół do zadań specjalnych!

Jako kompleksowa agencja reklamowa posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w działaniach marketingowych dla różnej wielkości firm. Projektujemy i tworzymy strony internetowe Chełmek. Naszą specjalnością jest także pozycjonowanie stron i Google Ads – jak można zauważyć, gwarantujemy całościową obsługę. Niemożliwe dla nas nie istnieje. Stawiając na współpracę z naszą agencją – agencja interaktywna Chełmek, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnych potrzeb.

Specjalizujemy się również w reklamie zewnętrznej

W sytuacji, gdy posiadamy firmę na miejscu, warto zainwestować również w tradycyjne formy promocji. Jako agencja reklamowa prowadzimy kompleksowe usługi marketingowe, w tym litery przestrzenne, oklejanie witryn, szyldy, projekty graficzne, tablice, oklejanie samochodów. Oferujemy reklamę zewnętrzną, indywidualne projekty, które okażą się strzałem w 10. Nasi Klienci najczęściej kupują: banery, kasetony, reklamy świetlne, tablice reklamowe. Oprócz takich produktów mamy w ofercie również wizytówki, ulotki, gadżety reklamowe.

Nasz cały zespół do Twoich usług

Nasza firma wciąż się rozwija! Przez ostatnie lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów – u nas znajdziesz tylko fachowców od usług reklamowych. Zachęcamy do współpracy – z nami zdobędziesz spore grono nowych Klientów!