Reklama Kalety

 
Reklama jest dźwignią handlu, nasi Klienci zajmują się handlem, a my ich reklamą. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze reklamowej firm z całego Śląska!

Dostarczamy pojedyncze produkty jak materiały reklamowe (banery, ulotki, wizytówki, plakaty itd), ale również kompleksowo wspieramy naszych Klientów przygotowując im pełną identyfikację wizualną, projektując strony i sklepy internetowe, prowadząc pozycjonowanie oraz kampanie Google Ads i Social Media.

Prowadzimy reklamy naszych Klientów od pomysłu, przez projekt graficzny aż po druk i dostawę.
Chcesz również ze swoją reklamą pojawić się w Internecie? To świetnie, w końcu reklama online jest tą najbardziej mierzalną z bardzo dokładnym określeniem grupy docelowej.

Chcesz zareklamować się w Kaletach, a może w całej Polsce? W obu przypadkach lepiej nie można było trafić. Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Napisz do nas!


   
  W Kaletach, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, w związku z tym musisz myśleć wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, żeby zacząć się reklamować.

  Klienci,
  decydując się na reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Druk wielkoformatowy,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów

  Ile kosztuje reklama w Kaletach?
   
  Na te pytanie trudno udzielić odpowiedzi, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", na które nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach planujemy się promować, wszystko dostosowujemy do potrzeb klienta.

  Przykładowo reklama dla dentysty w Kaletach, który działa tylko w okolicy Kalet ,a zasięg to tylko Kalety i okolice - koszt reklamy rozpocznie się od 390 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Kalet, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Kalety i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

  Duża firma np. z branży produkcyjnego, którego siedziba jest w Kaletach ma zupełnie odmienną grupę docelową (działa globalnie, więc grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego budżet na globalną poprawę ruchu w serwisie będzie dużo wyższy - promocja globalna to koszt minimalny 4 990 złotych / miesięcznie.

  Usługi reklamowe mogą wyglądać różnie jak widać. Jesteśmy kreatywni, mamy bardzo bogatą ofertę i atrakcyjne ceny na fachową pomoc dla naszych partnerów biznesowych. Oczywiście propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma pomóc zobrazować jaka jest różnica w kwotach i zakresach kampanii reklamowych. Często szukamy w wyszukiwarce Google "agencje reklamowe Kalety", nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.
  Jako agencja reklamy wykonujemy wszystko w zakresie realizacji działań reklamowych, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zapewniamy kompleksową obsługę Twojej firmy pod kątem reklamy.
  Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma wersjami budżetu.
  Miasto to nie ograniczenie
  Nie jesteśmy z Kalet, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne utrudnienie, wręcz przeciwnie! Nasza agencja reklamowa ma nie tylko szeroki zakres usług reklamowych, ale też i szeroki zasięg działania. Nasze biuro mamy w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się agencje{ reklamowe|| marketingowe} tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem pozyskania nowych klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazeach. Obecnie wszyscy mają telefon komórkowy, pocztę email, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście żaden problem. Sprawdź naszą ofertę!
   
  Szybki kontakt
  Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy o to, aby najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)
  Brylujemy!
   
  Jako agencja reklamowa- mamy 10 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 9-cio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów, by usprawnić ich strony internetowe w zakresie reklamy. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji. Strony internetowe znamy od A do Z, ale jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresie innej reklamy to także proponujemy kompleksową obsługę.
  Nie mamy handlowców
  Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Wykonane przez nas strony internetowe są naszą najlepszą wizytówką. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci cenią sobie to rozwiązanie, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

  Potrzebujesz działań reklamowych?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Interesują Cię jednak szybkie efekty?
  Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
  Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
  Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

  Najczęściej zadawane pytania przez
  Klientów z Kalet i okolic

   

  Czy strona www jest potrzebna?

  Nasza agencja reklamowa zachęca do stworzenia własnej strony internetowej. Dobrze wykonana strona internetowa (zwłaszcza strona główna) to podstawa do reklamy firmy w Internecie. Katowice to świetne miejsce do reklamy swoich usług lub produktów. Przykładowe realizacje Twojej usługi zbudują zaufanie potencjalnego Klienta, a Ty możesz pokazać się z najlepszej perspektywy. Każdy lubi, gdy wchodząc na strony internetowe “coś się dzieje’ - jako agencja reklamowa zadbamy o niezapomniane wrażenia Klientów :)

   

  W czym pomaga identyfikacja wizualna?

  Aby siedziba wyróżniła się wśród uliczek Katowic, ciekawym rozwiązaniem jest reklama zewnętrzna, która zbuduje świadomość Twojej marki. Dodatkowo w promocji naszego lokalu pomogą wizytówki, ulotki, świecące litery 3d (lub litery przestrzenne). Mimo to, również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy. Oprócz takich produktów mamy w ofercie również wizytówki, ulotki, gadżety reklamowe, na terenie Kalet.


   

  Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

  Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


   

  Strona internetowa czy firmowy fanpage?

  Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia “public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów. Jako agencja reklamy podpowiadamy - najlepiej sprawdzi się posiadanie dwóch serwisów.

   

  9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

  Nasza agencja reklamowa wciąż się rozwija! Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów - u nas pracują sami profesjonaliści od usług reklamowych. Otworzyć "agencję interaktywną" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie, przygotowując ofertę na to czego potrzebujesz. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji interaktywnych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami i zaskocz swoich klientów na terenie Kalet jedną z najlepszych kampanii reklamowych!
  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja reklamowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam

  • domus logo3
  • logo cafe co
  • logo kids
  • ministerstwo logo
  • gryga logo
  • power meal logo
  • master logo
  • logo bb
  • logo emv