Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Brzeszcze

Szukasz firmy z Brzeszcz, która zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Profesjonalna strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Brzeszcze

Strony internetowe
Brzeszcze

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Brzeszcz i okolic. Zapraszamy do współpracy — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone warunki współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Brzeszcz

Projektowanie stron www Brzeszcze to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Brzeszcze

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron www będzie czerpał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Brzeszcze, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Brzeszcze

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Brzeszcze tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Brzeszcze dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Brzeszcze

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny oraz hosting też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest bardzo dużo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja marketingowa projektujemy witryny, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami