Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Libiąż

Planujesz nawiązać współpracę z agencją z Libiąża, która zajmuje się projektowaniem stron www? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w przestrzeni internetowej, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Libiąż

Strony internetowe
Libiąż

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Libiąża i okolic. Zapraszamy do kontaktu — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone warunki współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Libiąża

Projektowanie serwisów internetowych Libiąż to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować responsywną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też napisania contentu.

Projektowanie stron Libiąż

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron www będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegółowe informacje. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt wykonania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Strony internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy strony internetowe Libiąż, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Libiąż

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Libiąż tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Libiąż dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Libiąż

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny oraz utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co później ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja marketingowa projektujemy strony, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami