Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Libiąż

Nawet jeśli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko w sieci. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie sklepu internetowego zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już bardzo dużo projektów stron dla Przedsiębiorców z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Libiąż

Sklepy internetowe
Libiąż

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są również: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Zwykle cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Libiążu

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny moduł, który umożliwia łatwą edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Libiąż

Sklep internetowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu internetowego to proces złożony. Idealnie dopasowany sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie projektu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też dopasowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i wprowadzeniu produktów czas na testowanie witryny do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Libiąż

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Libiążu Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość odnowienie lub budowanie sklepów e-commerce, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy online zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do oczekiwań Klienta i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Zobacz, jakie to proste z innowacyjnym sklepem online!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Handel online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Libiążu

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Libiąż

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Libiąż

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Libiąż

wygoda konsumentów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Libiąża i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu internetowego to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Libiąż, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz specyfiki konkretnego rynku. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Libiąż” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w obsłudze. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Libiąż

Tworzymy intuicyjne sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo tworzymy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować także możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami