Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Cieszyn

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy do sprzedaży zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do kontaktu. Już wiele lat oferujemy wsparcie w zakresie pozycjonowania firm z Cieszyna. Jesteśmy ze Śląska, więc serdecznie zachęcamy do umówienia terminu spotkania.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w Internecie!

sklepy internetowe Cieszyn

Sklepy internetowe
Cieszyn

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Cieszynie

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, sposobu płatności lub też opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na prostą edycję nawet w przypadku wielu serii produktowych.

sklepy internetowe Cieszyn

Sklep internetowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Projektowanie sklepu online to proces złożony. Dedykowany sklep online wymaga kooperacji. Wykonanie projektu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz zaproponowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie witryny sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Cieszyn

Sklepy www — istotne informacje

W Cieszynie konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy responsywne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wymagań Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to banalnie proste z dedykowanym sklepem internetowym!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię błyskawiczne efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Cieszyn

dotarcie do nowego grona odbiorców

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy internetowe Cieszyn

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy internetowe Cieszyn

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

sklepy internetowe Cieszyn

komfort konsumentów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Cieszyna i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.

To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu online to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Cieszyn, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na rentowność sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, ale szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Cieszyn” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google. 

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Cieszyn

Budujemy intuicyjne sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo tworzymy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były proste do znalezienia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, ale oferujemy także możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami