Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Leszno

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy do sprzedaży zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całego kraju, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w Internecie!

sklepy internetowe Leszno

Sklepy internetowe
Leszno

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są również: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby produktów. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Lesznie

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, sposobu płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia łatwą edycję nawet w przypadku wielu serii produktowych.

sklepy internetowe Leszno

Sklep www dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Tworzenie sklepu www to skomplikowany proces. Dedykowany sklep www wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie projektu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego widoku i wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu online oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy www umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Leszno

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Lesznie konkurencyjna firma z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy responsywne sklepy www opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Zobacz, jakie to banalnie proste z funkcjonalnym sklepem online!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię ekspresowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Lesznie

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Leszno

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Leszno

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Leszno

wygoda Klientów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Leszna i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu internetowego to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Leszno, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania oraz specyfiki konkretnego rynku. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Leszno” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma także dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Leszno

Budujemy intuicyjne sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do znalezienia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy również możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami