Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Pyskowice

Nawet jeśli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy do sprzedaży zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do współpracy. Od wielu lat świadczymy kompleksowość w zakresie marketingu dla Klientów z Pyskowic. Nasza firma znajduje się na Śląsku, więc serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Pyskowice

Sklepy internetowe
Pyskowice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów internetowych w Pyskowicach

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia szybką obsługę nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Pyskowice

Sklep internetowy dopasowany do Twoich wymagań

Projektowanie sklepu internetowego to proces złożony. Nowoczesny sklep internetowy wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu www oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy internetowe pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Pyskowice

Sklepy internetowe — najważniejsze informacje

W Pyskowicach Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość odnowienie albo budowanie witryn e-commerce, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy www zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to proste z responsywnym sklepem online!

Tworzenie sklepów online to nie wszystko

Handel online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Pyskowice

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co zwiększa widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy internetowe Pyskowice

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy internetowe Pyskowice

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

sklepy internetowe Pyskowice

wygoda konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Pyskowic i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.

To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu internetowego to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Pyskowice, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, natomiast dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od zasięgu oraz sposobu działania konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Pyskowice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały. 

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Pyskowice

Budujemy proste w edycji portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do sprawdzenia.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy również możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami