Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Piła

Nawet jeśli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy sprzedażowej zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów serwisów dla Klientów z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Piła

Sklepy internetowe
Piła

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Zwykle cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Pile

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, sposobu płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to zalecamy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który umożliwia prostą obsługę nawet w przypadku wielu kategorii produktów.

sklepy internetowe Piła

Sklep internetowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Budowanie sklepu www to skomplikowany proces. Funkcjonalny sklep www wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji i dodaniu produktów czas na testowanie sklepu online oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Stworzone przez nas sklepy www umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Piła

Sklepy www — istotne informacje

W Pile konkurencyjna firma z pewnością przeznacza środki na jakość odświeżenie lub tworzenie serwisów online, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wyobrażeń właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to proste z dedykowanym sklepem online!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany i spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na błyskawicznych efektach? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Pile

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Piła

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Piła

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Piła

wygoda konsumentów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Piły i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu internetowego to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Piła, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, jednak dokładny budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania oraz sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Piła” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu witryny internetowej Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Piła

Tworzymy łatwe w edycji sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować też możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami