ᐅ Sklepy internetowe Gdańsk ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Gdańsk


Pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?

Współpracuj z naszym zespołem. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów sklepów internetowych dla klientów z całej Polski, a nawet z Europy.
Cena podstawowego sklepu internetowego to 2500zł netto. Wrażenie na klientach? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Sklepy internetowe to nasza specjalność, zobacz ostatnie realizacje i skontaktuj się prędko!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje sklep internetowy w Gdańsku?
Koszt sklepu internetowego jest uzależniony od skomplikowania struktury i dodatkowych rozszerzeń. Standardowa kwota za sklep online to cena 2500 zł netto. W tej kwocie otrzymasz wyjątkowy, dopasowany do urządzeń mobilnych, z systemem zarządzania treścią (CMS) i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep internetowy jest tak ważny?
Obecnie sklepy online to najważniejsze źródło pozyskania klientów. W Gdańsku Twoja konkurencja nie śpi i na pewno inwestuje w aktualizację lub budowę sklepu, jeśli jeszcze podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej świetna okazja by ich dogonić i wyprzedzić. :) Zaprezentuj swoją firmę z najlepszej strony!
3Gdańsk jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Hiszpania, a dla klientów z Hiszpanii również robiliśmy strony i sklepy www:) W dzisiejszych czasach wystarczy dobre łącze internetowe i skrzynka e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Gdańsku, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja