Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Przasnysz

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w sieci. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy do sprzedaży zleć doświadczonym osobom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zachęcamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całego kraju, a także z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Przasnysz

Sklepy internetowe
Przasnysz

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Konieczne są także: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Przasnyszu

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do konkretnych funkcji, sposobu płatności lub też opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia prostą edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktów.

sklepy internetowe Przasnysz

Sklep internetowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Tworzenie sklepu online to skomplikowany proces. Oryginalny sklep www wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz dopasowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz dodaniu produktów następuje testowanie witryny do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Zbudowane przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Przasnysz

Sklepy www — ważne informacje

W Przasnyszu Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość odnowienie lub budowanie serwisów www, a jeżeli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to proste z funkcjonalnym sklepem online!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na ekspresowych efektach? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Przasnyszu

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Przasnysz

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Przasnysz

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Przasnysz

komfort Klientów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Przasnysza i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu online to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Przasnysz, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, ale dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu oraz sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Przasnysz” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i wygodna w obsłudze. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać content, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Przasnysz

Tworzymy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były proste do znalezienia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy również możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami