ᐅ Sklepy internetowe Zamość ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Zamość


Czas na nową lub pierwszą wizytówkę Twojej firmy w sieci?

Współpracuj z M16.pl. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów sklepów dla klientów z całej Polski, ale również z Europy.
Koszt podstawowego sklepu internetowego to 2500zł netto. Wrażenia klientów? Bezcenne! :)


Odezwij się do nas!

Tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność, zobacz ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje zbudowanie w Zamościu?
Cena sklepu online jest uzależniony od skomplikowania struktury i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za sklep internetowy to cena 2 500 zł netto. Cena zawiera użyteczny sklep, responsywny, z systemem zarządzania treścią i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep online jest konieczny?
Obecnie sklepy WWW to główne źródło pozyskania potencjalnych klientów. W Zamościu Twoja konkurencja z pewnością inwestuje już w aktualizację lub projektowanie sklepu, jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej świetna okazja by ich dogonić i wyprzedzić. :) Zaprezentuj swoją firmę z dobrej strony!
3Zamość jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Hiszpania, a dla klientów z Hiszpanii również robiliśmy strony i sklepy www:) Teraz w zupełności wystarczy dobry Internet i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Zamościu, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja