Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Zamość

Proponujemy prowadzenie kompleksowych działań w ramach kampanii SEM. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie serwisów internetowych, prowadzenie reklam Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie Social Media, druk i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Zamościa najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, szybki kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Zamość

Agencja interaktywna
Zamość

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy pozycjonować stronę, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Zamość jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Zamościu – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja interaktywna, która zmieni Twój biznes

Własny dział ds. promocji w cenie jednego pracownika etatowego? To całkiem możliwe! Możemy obiecać indywidualne podejście do każdego zlecenia, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dostosowanie działań SEO/SEM pod konkretną grupę docelową. Zapewnimy Ci ekspresowe dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez rozwój Twojej firmy w przestrzeni wirtualnej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Zamość

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Zamościa

Doradztwo specjalistów

interaktywna agencja Zamość

indywidualne podejście

Innowacyjne działania w naszej agencji interaktywnej

agencja Zamość

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy wymagane zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie.

agencja interaktywna Zamość

Funkcjonalna strona internetowa i sklep internetowy

Wykonamy dla Ciebie wyjątkowy, przyciągający uwagę motyw, który wyróżni Twoją firmę i przyciągnie Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, gwarantując doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

interaktywna agencja Zamość

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz konwersje. Zajmiemy się wszystkim – od stworzenia strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wyników.

agencja interaktywna Zamość

Wydruki

Spójna identyfikacja wizualna marki to klucz do sukcesu. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę Klientów.

agencja Zamość

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i zobacz, jak Twoja firma rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć zyski.

agencja reklamowa Zamość

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa specjalistów, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w social mediach czy budowaniu wizerunku.

Prowadzimy kompleksowe usługi, dlatego możemy przejąć całą pieczę nad Twoją platformą internetową, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zoptymalizować reklamy w Zamościu.

Nasza agencja interaktywna jest na Śląsku, ale od wielu lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Zamościu? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy ustalić przez wiadomości mailowe bądź rozmowy telefoniczne. Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Profesjonalne doradztwo marketingowe

Jesteśmy skuteczną agencją kreatywną, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zaplanujemy kampanie SEM dostosowane do rynku i specyfiki Klienta. Na początek sprawdzimy Twoją największą konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować przewidywany budżet na działania wizerunkowe i SEO Twojego biznesu. Po podpisaniu umowy na początku każdego miesiąca przesyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi u nas. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy strony internetowe – stworzymy spójną kolorystycznie {domenę}, która zainteresuje potencjalnych Klientów. Możemy zaoferować Ci też prowadzenie kont firmowych w SM, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie niezbędne materiały reklamowe od wizytówek po katalogi, kalendarze oraz banery. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja marka w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Profesjonalne strony internetowe

Dobrze wykonana strona www to wizytówka każdej firmy, dlatego tworzenie stron www warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie stronę, a na dodatek funkcjonalną i intuicyjną dla użytkowników. Zaproponujemy Ci najlepsze marketingowe trendy, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Warto więc skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (SEO copywriting).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja marketingowa ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie zdobytego doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy w Google dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa Zamość

Pytania i odpowiedzi

Jasne, że tak! Jako agencja kreatywna świadczymy usługi tworzenia responsywnych sklepów internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Oryginalne platformy internetowe oraz sklepy internetowe muszą być dobrze wykonane oraz spełniać wymogi Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania, stąd też nasza agencja kreatywna Zamość dba o każdy detal przy działaniach z naszymi Klientami.
Planowanie stron www to tylko mały element tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Nasza oferta stoi przed Tobą otworem!

Jesteśmy agencją kreatywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy wyznaczamy dedykowany zespół, który będzie czuwał nad realizacją planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli prowadzisz biznes, to Twoja marka musi się wyróżniać, dlatego odpowiednio zaprojektowana strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do nowych Klientów. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie prawdziwych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy pomocą i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — trzeba tylko znaleźć kilka osób do pracy home office i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeśli zależy Ci na stałym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie zachoruje albo zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami