Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Rydułtowy

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Możemy wykonać zarówno prace programistyczne, optymalizacja stron, prowadzenie reklam Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie SM, druk i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Rydułtów przy współpracy z nami? Przede wszystkim kompleksowość usług, ekspresowy kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Rydułtowy

Agencja interaktywna
Rydułtowy

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Rydułtowy wymaga więcej czasu, jednak standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.

tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Agencja interaktywna, która wyznacza standardy

Własny dział promocji w cenie jednego pracownika etatowego? Tak to właśnie działa! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie działań SEO/SEM pod konkretną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci ekspresowe dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez rozwój Twoich usług w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Rydułtowy

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna Rydułtowy

Pomoc doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Rydułtowy

indywidualnA wycenA

Skuteczne działania w naszej agencji interaktywnej

agencja reklamowa Rydułtowy

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy niezbędne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie.

agencja reklamowa Rydułtowy

Intuicyjna strona www i sklep www

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy, przyciągający uwagę design, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

google ads

Kampania Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszej pracy poprawisz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów błyskawicznie.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz konwersje. Dopilnujemy wszystkiego – od stworzenia strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wykonanych działań.

identyfikacja wizualna

Materiały reklamowe

Spójny wizerunek marki to klucz do sukcesu. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych materiałów reklamowych, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę Klientów.

social media

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i zobacz, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Rydułtowy

M16 — zespół gwarantujący sukces

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy chłoną wszystkie nowinki i rozwiązania marketingowe zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w mediach społecznościowych czy promocji wizualnej.

Prowadzimy kompleksowe usługi, więc możemy przejąć cały nadzór nad Twoją stroną www, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zaplanować reklamy w Rydułtowach.

Siedziba naszej agencji interaktywnej jest na Śląsku. Jeśli Twoja firma jest z okolic, to zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach. Ustalimy Twoje potrzeby i zaplanujemy wstępny zarys możliwych prac. Przyjedź – zrobimy Ci aromatyczną kawę i przygotujemy indywidualną strategię marketingową dla Twojego przedsiębiorstwa! Zespół pracowników jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Jesteśmy skuteczną agencją interaktywną, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zaplanujemy kampanie SEM dostosowane do rynku oraz wymagań Klienta. Na początek sprawdzimy Twoją największą konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zaplanować określony budżet na reklamę Twojego przedsiębiorstwa. Po podpisaniu umowy co miesiąc wysyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi u nas. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się projektowaniem platform internetowych – zaprojektujemy spójną kolorystycznie domenę, która zainteresuje potencjalnych Klientów|przyciągnie wzrok użytkowników}. Możemy zaproponować Ci też prowadzenie profili firmowych w Social Mediach, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Wykonamy wszystkie ważne materiały reklamowe od wizytówek po katalogi, plakaty i druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja marka szybko stanie się rozpoznawalna.

Intuicyjne strony internetowe

Odpowiednio wykonana strona www to wizytówka każdej firmy, dlatego tworzenie stron internetowych warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną wizualnie platformę, a do tego funkcjonalną i prostą w obsłudze. Przedstawimy Ci najlepsze narzędzia, które pokochają Twoi potencjalni Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy tylko parę chwil na przyciągnięcie uwagi użytkownika. Warto też skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o odpowiednią treść na stronie (content marketing).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu kilkudziesięciu certyfikatów, nasza agencja interaktywna ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa z Rydułtów

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Oczywiście, że tak! Jako agencja interaktywna świadczymy usługi tworzenia nowoczesnych sklepów online dostosowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Nowoczesne portale internetowe oraz sklepy online muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, więc też nasza agencja interaktywna Rydułtowy dba o każdy szczegół przy planowaniu strategii z naszymi Klientami.
Planowanie stron internetowych to tylko mały element tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy wyznaczamy dedykowany team, który będzie zajmował się realizacją planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli prowadzisz biznes, to Twoja marka musi się wyróżniać, dlatego odpowiednio zaprojektowana strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci pokazać się szerszej grupie odbiorców. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy pomocą i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — wystarczy znaleźć kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeżeli zależy Ci na dobrym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie zachoruje czy zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami