Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Kuźnia Raciborska

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace związane z kodowaniem, optymalizacja serwisów internetowych, prowadzenie reklam Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod pozycjonowanie, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, wydruki i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Kuźni Raciborskiej najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, ekspresowy kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Kuźnia Raciborska

Agencja interaktywna
Kuźnia Raciborska

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować druki. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować natychmiast po starcie kampanii. Pozycjonowanie Kuźnia Raciborska to cięższy orzech do zgryzienia, jednak standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.

tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Agencja kreatywna, która wyznacza standardy

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika etatowego? To całkiem możliwe! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, bo wiemy, jak istotne jest dopasowanie działań marketingowych pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci ekspresowe dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez odpowiednie przedstawienie Twoich usług w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Kuźnia Raciborska

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna Kuźnia Raciborska

Pomoc doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Kuźnia Raciborska

indywidualne podejście

Najpopularniejsze działania w naszej agencji kreatywnej

agencja reklamowa Kuźnia Raciborska

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy niezbędne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja reklamowa Kuźnia Raciborska

Nowoczesna strona www i sklep internetowy

Stworzymy dla Ciebie przyjazny, przyciągający uwagę design, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, gwarantując świetne wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

google ads

Kampania Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów jeszcze szybciej.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od stworzenia strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wyników.

identyfikacja wizualna

Wydruki

Spójny wizerunek marki to podstawa. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych materiałów reklamowych, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę innych osób.

social media

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i zobacz, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Kuźnia Raciborska

M16 — zespół gwarantujący sukces

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy od razu przyswajają wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno związane z pozycjonowaniem, jak i trendami w social mediach czy reklamie wizualnej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii SEM, dlatego możemy przejąć cały nadzór nad Twoją stroną www, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zaplanować reklamy w Kuźni Raciborskiej.

Siedziba naszej agencji kreatywnej znajduje się na Śląsku. Jeśli Twoja firma jest z okolic, to zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach. Ustalimy Twoje potrzeby i zaplanujemy wstępny zarys możliwych czynności. Zapraszamy – zaproponujemy Ci pyszną kawę i przygotujemy skuteczną kampanię SEM dla Twojej firmy! Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jesteśmy profesjonalną agencją kreatywną, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Opracujemy kampanie SEM dopasowane do rynku i oczekiwań Klienta. Zaczniemy od sprawdzenia Twojej konkurencji, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zaplanować miesięczny budżet na reklamę Twojego przedsiębiorstwa. W ramach współpracy na początku każdego miesiąca przesyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi u nas. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się budowaniem stron internetowych – stworzymy spójną kolorystycznie domenę, która zainteresuje potencjalnych Klientów|przyciągnie wzrok użytkowników}. Możemy zaproponować Ci też obsługę stron firmowych w SM, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoor Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie potrzebne gadżety reklamowe od wizytówek po katalogi, kalendarze i druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się zauważalna.

Intuicyjne strony internetowe

Profesjonalnie stworzona strona www to wizytówka każdej firmy, dlatego projektowanie stron internetowych warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną wizualnie platformę, a do tego funkcjonalną i prostą w obsłudze. Przedstawimy Ci świetne marketingowe trendy, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Doskonale wiemy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi potencjalnego Klienta. Warto też skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o skuteczną treść na stronie (SEO copywriting).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja kreatywna ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie zdobytego doświadczenia i kompetencji w optymalizowaniu reklam w Google dla firm. Zapytaj o szczegóły.

agencja reklamowa z Kuźni Raciborskiej

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Oczywiście, że tak! Jako agencja kreatywna zajmujemy się tworzeniem responsywnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Oryginalne platformy www i sklepy online muszą być dobrze zoptymalizowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, dlatego też nasza agencja kreatywna Kuźnia Raciborska dba o każdy detal przy działaniach z naszymi Klientami.
Tworzenie stron www to tylko część tego, co możemy zrobić dla Twojej firmy. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Nasza oferta stoi przed Tobą otworem!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany zespół, który będzie zajmował się wykonywaniem celów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do większej ilości potencjalnych Klientów. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie trwałych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy pomocą i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — trzeba tylko zebrać kilka osób do pracy home office i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeżeli zależy Ci na dobrym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje czy zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami