⇒ Reklama Kuźnia Raciborska ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Kuźni Raciborskiej i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na samej kampaniach reklamowych znamy się jak mało kto.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki zakres działań marketingowych.
Żeby dobrać skuteczne działania marketingowe potrzebujemy poznać Twoją firmę i jego konkurentów. Jeśli masz już w głowie wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Wszystko to zrobimy, by założony budżet został odpowiednio zagospodarowany.

W Kuźni Raciborskiej, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć szybciej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, by zacząć się promować. ;)

reklama Kuźnia Raciborska

Większość naszych klientów, zlecając nam reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Kuźni Raciborskiej

(cennik reklamy Kuźnia Raciborska)

Na te pytanie bardzo trudno udzielić odpowiedzi, bo to pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", gdzie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Kuźni Raciborskiej, który działa tylko w okolicy Kuźni Raciborskiej i jego zasięg to tylko Kuźnia Raciborska i okolice - cena marketingu wyniesie od 990 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Kuźni Raciborskiej, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Kuźnia Raciborska i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duża firma np. z branży meblarskiej, którego siedziba mieści się w Kuźni Raciborskiej ma już odmienną inną grupę docelową (działa globalnie, więc grupa odbiorców to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego budżet na globalną poprawę ruchu w serwisie będzie o wiele większy - reklama globalna zaczyna się koszt minimalny 4 360 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomócpokazać jaka jest różnica w kwotach i zakresach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Kuźni Raciborskiej.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Kuźni Raciborskiej, ale obecnie to nie jest ograniczenie, nawet przeciwnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy reklamą zajmowały się agencje reklamowe tylko w najbliższej okolicy, a źródłem zdobycia nowych kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Teraz wszyscy mają telefon komórkowy, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają te podejście, ponieważ zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03