⇒ Reklama Kuźnia Raciborska ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Kuźni Raciborskiej i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na samej reklamie znamy się doskonale.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz działań marketingowych.
Aby wybrać najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twój biznes i konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co od nas chcesz, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Wszystko to robimy, by określony budżet był idealnie zaplanowany.

W Kuźni Raciborskiej, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć szybciej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurencja wpadnie na myśl, by rozpocząć się reklamować. ;)

reklama Kuźnia Raciborska

Nasi klienci, zlecając nam reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Kuźni Raciborskiej

(cennik reklamy Kuźnia Raciborska)

Na to pytanie wyjątkowo trudno udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", na które nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach chcemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Kuźni Raciborskiej, który działa tylko w okolicy Kuźni Raciborskiej i zasięg to jedynie Kuźnia Raciborska i najbliższe okolice - koszt promocji rozpocznie się od 930 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Kuźni Raciborskiej, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Kuźnia Raciborska i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży produkcyjnego, którego siedziba mieści się w Kuźni Raciborskiej ma już zupełnie odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego budżet na ogólnopolską poprawę zamówień będzie dużo wyższy - reklama globalna to minimalny 6 380 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pomóczobrazować jaka jest różnica w kwotach i zakresach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Kuźni Raciborskiej.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Kuźni Raciborskiej, ale obecnie to nie jest żadne ograniczenie, nawet przeciwnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy marketingiem zajmowały się firmy reklamowe tylko w okolicy, a źródłem zdobycia klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Teraz każdy ma telefon komórkowy, pocztę e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak to możliwe odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci cenią sobie to podejście, gdyż zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03