Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Rybnik

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, optymalizacja stron, kampanie Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie Social Media, druk i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Rybnika przy współpracy z nami? Przede wszystkim kompleksowość usług, ekspresowy kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Rybnik

Agencja interaktywna
Rybnik

Na co możesz liczyć?

Możemy pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

Kiedy można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po starcie kampanii. Pozycjonowanie Rybnik wymaga więcej czasu, jednak standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.

tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Agencja interaktywna, która zmieni Twój biznes

Własny dział ds. promocji w cenie jednego pracownika etatowego? To całkiem możliwe! Możemy obiecać indywidualne podejście do każdego zlecenia, bo wiemy, jak ważne jest dopasowanie działań SEO/SEM pod wybraną grupę docelową. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do nowych Klientów z Rybnika poprzez rozwój Twoich usług w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Rybnik

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna Rybnik

Doradztwo specjalistów

interaktywna agencja Rybnik

indywidualnA wycenA

Niezawodne strategie w naszej agencji kreatywnej

agencja reklamowa Rybnik

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Wprowadzimy wymagane zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie.

agencja reklamowa Rybnik

Funkcjonalna strona www i sklep internetowy

Stworzymy dla Ciebie oryginalny, przyciągający uwagę motyw, który wyróżni Twoją firmę i przyciągnie Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

google ads

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom zwiększysz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów jeszcze szybciej.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od analizy i strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wyników.

identyfikacja wizualna

Wydruki

Spójny wizerunek marki to podstawa. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę innych osób.

social media

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i zobacz, jak rośnie rozpoznawalność Twojej marki. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Rybnik

M16 — zespół gwarantujący zwycięstwo

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno związane z SEO, jak i trendami w social mediach czy budowaniu wizerunku.

Prowadzimy kompleksowe usługi, więc możemy przejąć całą pieczę nad Twoją platformą internetową, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zaplanować reklamy w Rybniku.

Nasza agencja interaktywna znajduje się na Śląsku. Jeśli Twoja firma jest z okolic, to zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach. Ustalimy Twoje potrzeby i przedstawimy wstępny plan możliwych działań. Zapraszamy – zaproponujemy Ci pyszną kawę i omówimy indywidualną kampanię SEM dla Twojego przedsiębiorstwa! Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jesteśmy skuteczną agencją kreatywną, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Opracujemy kampanie reklamowe dostosowane do rynku i potrzeb Klienta. Na start sprawdzimy Twoją największą konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zaplanować określony budżet na działania wizerunkowe i SEO Twojego biznesu. Po podpisaniu umowy na początku każdego miesiąca wysyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi u nas. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się budowaniem platform www – stworzymy spójną kolorystycznie domenę, która zainteresuje potencjalnych Klientów|przyciągnie wzrok użytkowników}. Możemy zaproponować Ci też prowadzenie profili firmowych w Social Mediach, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Wykonamy wszystkie ważne gadżety reklamowe od wizytówek po ulotki, plakaty i banery. Odezwij się do nas, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się zauważalna.

Responsywne strony internetowe

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy, dlatego budowanie stron www warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie stronę, a na dodatek innowacyjną i prostą w obsłudze. Zaproponujemy Ci świetne rozwiązania, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy tylko parę chwil na przyciągnięcie uwagi potencjalnego Klienta. Warto też skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (SEO copywriting).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja kreatywna ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Zapytaj o szczegóły.

agencja reklamowa z Rybnika

Pytania i odpowiedzi

Jasne, że tak! Jako agencja kreatywna świadczymy usługi tworzenia nowoczesnych sklepów online dostosowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Nowoczesne strony internetowe i sklepy internetowe muszą być dobrze zaplanowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tak możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania, dlatego też nasza agencja kreatywna Rybnik dba o każdy szczegół przy planowaniu działań z naszymi Klientami.
Wykonywanie stron www to tylko część tego, co możemy zrobić dla Twojego przedsiębiorstwa. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Nasza oferta stoi przed Tobą otworem!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany team, który będzie czuwał nad wykonywaniem punktów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do nowych Klientów. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie prawdziwych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy doradztwem i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — wystarczy zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeżeli zależy Ci na dobrym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami