Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Rybnik

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Rybnik

Pozycjonowanie
Rybnik

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Jest to uzależnione od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. W naszych narzędziach sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Rybniku

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury strony
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2

Lokalne pozycjonowanie

 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Rybnik”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Rybnika, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Rybnika na słowa związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy także Tobie.

Gdy konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, a zobaczysz, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! To jest idealny czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Rybnik to strzał w 10!

pozycjonowanie stron internetowych Rybnik
pozycjonowanie stron Rybnik

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Rybnik. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron Rybnik
Na co możesz liczyć?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Rybniku
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie Rybnik
Ważne!
Podczas współpracy z nami wymagamy czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencji.
pozycjonowanie Rybnik

Kogo pozycjonujemy w Rybniku?

Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie stron internetowych Rybnik

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Rybnik
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie stron w Rybniku- postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez odpowiedni dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

W SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które znajdują się bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Rybnik, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Mamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Rybnik to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Rybnik. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Rybniku? Jest to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań wybieramy więcej fraz, po to, aby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne oraz takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Ciebie. 

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: pub, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich treści. Założymy dla Twojej firmy również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji określenia zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wykluczenie Rybnika i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na wybrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Rybnik), z pewnością osiągniemy zyski z kampanii.