Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Kamienna Góra

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Kamienna Góra

Pozycjonowanie
Kamienna Góra

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Kamiennej Górze

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy drogą mailową, a także telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Kamienna Góra”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Kamiennej Góry, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Kamiennej Góry na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojej firmie.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest odpowiedni czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Kamienna Góra to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Kamienna Góra
pozycjonowanie stron Kamienna Góra

Fachowcy od SEO do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Kamienna Góra. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Kamienna Góra
Jak pracujemy?

Śledzimy wszelkie nowości w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające techniki jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Kamiennej Górze
Klarowna umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, najczęściej zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Kamiennej Górze
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Kamienna Góra
Kogo pozycjonujemy w Kamiennej Górze?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Kamienna Góra

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Kamienna Góra
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Kamiennej Górze - postaw na marketing w sieci!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na promocję swojego biznesu w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Nie ważne, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Przewagą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do potrzeb reklamowych. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które są bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Kamienna Góra, wiąże się z narastającymi kosztami i większym nakładem czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie wyraźnie poprawić pozycje naszych Klientów, za czym idą wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Kamienna Góra to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w wynikach organicznych, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Kamienna Góra. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Kamiennej Górze? Będzie to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dobrać te, które staną się najefektywniejsze i takie, które posiadają największy potencjał szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach przez dopasowanie odpowiednich treści. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości określenia zasięgu pokazywania się reklam regionalnie np. wyłącznie Kamiennej Góry i szybszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Kamienna Góra), z pewnością osiągniemy zwrot z kampanii.