Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Piotrków Trybunalski

Proponujemy prowadzenie kompleksowych działań w ramach kampanii SEM. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace związane z kodowaniem, optymalizacja stron, kampanie Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod pozycjonowanie, prowadzenie Social Media, wydruki i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Piotrkowa Trybunalskiego przy współpracy z nami? Głównie kompleksowość usług, ekspresowy kontakt i skuteczność realizowanych działań.

agencja interaktywna Piotrków Trybunalski

Agencja interaktywna
Piotrków Trybunalski

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć natychmiast po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski wymaga więcej czasu, jednak standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Piotrkowie Trybunalskim – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja kreatywna do zadań specjalnych

Własny dział ds. promocji w cenie jednego pracownika na etacie? Z nami to możliwe! Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu, bo wiemy, jak ważne jest dopasowanie działań marketingowych pod konkretną grupę docelową. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do potencjalnych Klientów z Piotrkowa Trybunalskiego poprzez odpowiednie przedstawienie Twoich usług w przestrzeni wirtualnej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Piotrków Trybunalski

Kompleksowość

agencja interaktywna z Piotrkowa Trybunalskiego

Doradztwo specjalistów

interaktywna agencja Piotrków Trybunalski

indywidualnA ofertA

Niezawodne strategie w naszej agencji interaktywnej

agencja Piotrków Trybunalski

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy potrzebne zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoim produktem.

agencja interaktywna Piotrków Trybunalski

Nowoczesna strona www i sklep www

Zaprojektujemy dla Ciebie przyjazny, przyciągający uwagę design, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Piotrków Trybunalski

Kampania Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów błyskawicznie.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz sprzedaż. Zajmiemy się wszystkim – od analizy i strategii, przez wprowadzenie zmian, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Piotrków Trybunalski

Grafiki

Spójny wizerunek firmy to podstawa. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Cię spośród konkurencji i przyciągną uwagę Klientów.

agencja Piotrków Trybunalski

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i zobacz, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć zyski.

agencja reklamowa Piotrków Trybunalski

M16 — zespół gwarantujący zwycięstwo

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa specjalistów, którzy w mgnieniu oka przyswajają wszystkie nowinki i rozwiązania marketingowe zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w social mediach czy budowaniu wizerunku.

Prowadzimy kompleksowe usługi, więc możemy przejąć cały nadzór nad Twoją platformą www, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zoptymalizować reklamy w Piotrkowie Trybunalskim.

Nasza agencja interaktywna znajduje się na Śląsku, ale od długich lat współpracujemy z firmami z całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Piotrkowie Trybunalskim? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy omówić przez wiadomości mailowe bądź telefonicznie. Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Profesjonalne doradztwo marketingowe

Jesteśmy profesjonalną agencją marketingową, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zaplanujemy kampanie SEM dopasowane do rynku oraz specyfiki Klienta. Na początek sprawdzimy Twoją główną konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować określony budżet na promocję Twojej marki. W ramach współpracy co miesiąc przesyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi u nas. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy portale internetowe – stworzymy spójną kolorystycznie {domenę}, która zainteresuje potencjalnych Klientów. Możemy zaoferować Ci też obsługę stron firmowych na Facebooku i Instagramie, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoor Twojej firmy. Wykonamy wszystkie ważne materiały reklamowe od wizytówek po broszury, plakaty oraz druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja marka w mgnieniu oka stanie się zauważalna.

Profesjonalne strony internetowe

Dobrze stworzona strona internetowa to wizytówka każdej firmy, dlatego budowanie stron internetowych warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie platformę, a na dodatek funkcjonalną i intuicyjną dla użytkowników. Zaproponujemy Ci najlepsze marketingowe trendy, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na przyciągnięcie uwagi użytkownika. Warto więc skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o odpowiednią treść na stronie (content marketing).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja interaktywna ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w optymalizowaniu reklam w Google dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa Piotrków Trybunalski

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jasne, że tak! Jako agencja kreatywna świadczymy usługi tworzenia innowacyjnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Profesjonalne strony www i sklepy internetowe muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tak możesz znaleźć się na początku wyników wyszukiwania, dlatego też nasza agencja interaktywna Piotrków Trybunalski dba o każdy szczegół przy działaniach z naszymi Klientami.
Planowanie stron www to tylko część tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy wyznaczamy dedykowany team, który będzie zajmował się wykonywaniem planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoja marka musi się wyróżniać, dlatego spójna strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci pokazać się szerszej grupie odbiorców. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie trwałych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy pomocą i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — trzeba tylko zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który codziennie ma ze sobą kontakt. Jeśli zależy Ci na dobrym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami