⇒ Reklama Rybnik ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Rybniku i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na samej kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie posiadamy ogromnie szeroki wachlarz usług reklamowych.
Aby dobrać dla Ciebie najlepsze działania reklamowe musimy poznać Twój biznes i konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co chcesz zrobić, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Wszystko to zrobimy, by założony budżet został idealnie zaplanowany.

W Rybniku, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurencja, więc musisz myśleć dużo szybciej i realizować pomysły zanim konkurencja wpadnie na myśl, by zainwestować w marketing. ;)

reklama Rybnik

Klienci, decydując się na reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Rybniku

(cennik reklamy Rybnik)

Na te pytanie ogromnie trudno udzielić odpowiedzi, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie mamy zamiar się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Rybniku, który działa lokalnie i jego obszar działania to jedynie Rybnik oraz okolice - cena marketingu rozpocznie się od 770 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Rybnika, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Rybnik i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży medycznej, którego firma jest w Rybniku ma już zupełnie odmienną grupę docelową (działa globalnie, więc grupa odbiorców to cała Polska, a nawet Europa lub świat), dlatego kwota na globalną poprawę ruchu w serwisie będzie dużo wyższy - reklama globalna to minimalny 4 390 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Rybnika.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Rybnika, ale w dzisiejszych czasach to nie jest utrudnienie, nawet odwrotnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy marketingiem zajmowały się firmy reklamowe tylko z sąsiedztwa, a źródłem zdobycia nowych klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Teraz każdy ma komórkę, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście żaden problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci doceniają to rozwiązanie, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03