⇒ Reklama Rybnik ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Rybniku i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na reklamie znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz działań marketingowych.
Aby dobrać dla Ciebie najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twój biznes i konkurencję. Jeśli masz już w głowie praktycznie wszystko co od nas chcesz, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Wszystko to zrobimy, by założony budżet został odpowiednio zaplanowany.

W Rybniku, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurencja, dlatego trzeba myśleć wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurencja wpadnie w ogólne na pomysł, by zacząć zainwestować w reklamę. ;)

reklama Rybnik

Klienci, decydując się na reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Rybniku

(cennik reklamy Rybnik)

Na pytanie ogromnie trudno odpowiedzieć, przede wszystkim dlatego, że te pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach chcemy się reklamować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Rybniku, który działa lokalnie ,a obszar działania to jedynie Rybnik i najbliższe okolice - cena marketingu rozpocznie się od 7450 złotych / miesięcznie. Dla naszego przykładowego dentysty z Rybnika, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Rybnik i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży budowlanej, którego firma mieści się w Rybniku ma zupełnie odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego kwota na ogólnopolską poprawę ruchu w serwisie będzie dużo wyższy - promocja globalna zaczyna się minimum 6 4590 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma zobrazować jaka jest różnica w kwotach i zakresach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu marketingowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Rybnika.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Rybnika, ale obecnie to nie jest ograniczenie, nawet przeciwnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy reklamą zajmowały się agencje reklamowe jedynie z sąsiedztwa, a głównym źródłem nowych klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Teraz każdy ma telefon komórkowy, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem.

Szybki kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy, by najszybciej jak się da odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci doceniają to rozwiązanie, ponieważ w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03