⇒ Reklama Rybnik ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Rybniku i okolicy

Jesteśmy agencją reklamy - na samej kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie mamy bardzo szeroki zakres usług reklamowych.
Żeby dobrać dla Ciebie skuteczne działania reklamowe potrzebujemy poznać Twoją firmę i konkurentów. Jeśli masz już w głowie wszystko co od nas potrzebujesz, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najtrafniejszy. Zrobimy to wszystko, by założony budżet był maksymalnie dobrze zagospodarowany. Kompleksowa obsługa firm to nasza specjalność. Jako agencja reklamowa wykonujemy strony internetowe, materiały reklamowe oraz banery( w tym druk wielkoformatowy, litery przestrzenne).

W Rybniku, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, dlatego trzeba myśleć dużo wcześniej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurencja wpadnie w ogólne na myśl, by rozpocząć się promować. Dobrze wykonana strona internetowa (zwłaszcza strona główna) to podstawa do reklamy firmy w Internecie. Przykładowe realizacje Twojej usługi zbudują zaufanie potencjalnego klienta, a Ty możesz pokazać się z najlepszej strony. Rybnik to świetne miejsce do reklamy swoich usług lub produktów. Jedno jest pewne- reklama zewnętrzna (dodatkowo: wizytówki, ulotki, świecące litery 3d) oraz szybki kontakt przyciągnie klientów jak magnes! ;)

reklama Rybnik

Klienci, zlecając nam reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Rybniku

(cennik reklamy Rybnik)

Na to pytanie ogromnie ciężko odpowiedzieć, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", na które nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie planujemy się reklamować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Rybniku, który działa lokalnie ,a zasięg to jedynie Rybnik i okolice - koszt reklamy zacznie się od 45450 złotych / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Rybnika, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Rybnik i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duża firma np. z branży produkcyjnego, którego biuro znajduje się w Rybniku ma odmienną inną grupę odbiorców (działa globalnie, więc jego grupa odbiorców to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym budżet na ogólnopolską poprawę zamówień będzie o wiele większy - reklama globalna to minimum 4 45450 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pomóc zobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach działań marketingowych. Często wpisujemy w wyszukiwarce agencje reklamowe Rybnik, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.

Jako agencja reklamy wykonujemy wszystko w zakresie realizacji działań reklamowych.
Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Rybnika.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Rybnika, ale obecnie to nie jest żadne ograniczenie, wręcz przeciwnie! Biuro mamy w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się agencje marketingowe tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem zdobycia kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Obecnie wszyscy mają telefon, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Szybki kontakt

Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, aby najszybciej jak to możliwe odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci cenią sobie te podejście, ponieważ zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03