Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Rybnik

Szukasz agencji z Rybnika, która zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz nas! Innowacyjna strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w przestrzeni internetowej, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Rybnik

Strony internetowe
Rybnik

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Rybnika i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Rybnika

Projektowanie stron www Rybnik to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy stworzyć profesjonalną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także napisania contentu.

Projektowanie stron Rybnik

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą wygląd strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najlepsza strona www (albo sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt stworzenia strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy strony internetowe Rybnik, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Rybnik

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Rybnik tworzymy także intuicyjne sklepy internetowe Rybnik dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Rybnik

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny internetowej i hosting też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest wiele, więc już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa tworzymy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną idealnie dopasowaną do ich wymagań — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami