Agencja interaktywna Blachownia

 
Agencja Marketingowa M16.pl - dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla Klientów z Blachowni i terenu całego Śląska.
Nasz 9-cio osobowy zespół w połączeniu z 10-cio letnim doświadczeniem marketingowym to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb firm z sektora MŚP.
Co najbardziej doceniają Klienci z Blachowni przy współpracy z naszą agencją interaktywną?
Przede wszystkim kompleksowość, szybki kontakt i skuteczność realizowanych działań.
Koniec z głuchym telefonem i szukaniem zleceniobiorców dla każdej gałęzi reklamy. W naszej agencji interaktywnej znajdziesz wszystko co potrzeba, a szybkość kontaktu i dostarczane efekty to tylko kilka aspektów wymienianych przez naszych Klientów z Blachowni, jako jedne z najważniejszych zalet.
Chcesz zobaczyć efekty na własnej stronie lub sklepie internetowym lub w całym przedsiębiorstwie? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas!


   
  Jesteśmy gotowi do działania. Dostęp do kompletnego działu reklamowego w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie wygląda!:)

  DLACZEGO MY?

  Nasza agencja interaktywna to ambitni młodzi ludzie, którzy wyszukują wszystkie branżowe nowości i rozwiązania i testują na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrej reklamy. A jeżeli to widzisz to wiesz już, że działa!) i w końcu kiedy mamy pewność, że są skuteczne, wdrażamy je swoim Klientom.

  Kompleksowa obsługa reklamowa

  Jako agencja reklamowa tworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych firm, ale i logo lub kampanie Ads. fachowo wykonana witryna to twarz każdej marki, dlatego warto powierzyć tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego designera. Wymyślimy spójną kolorystycznie witrynę, która przyciągnie uwagę Klientów. Zadbamy również o reklamę zewnętrzną firmy. Zaprojektujemy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od kasetonów reklamowych po plakaty. Posiadasz auto służbowe? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja firma stała się rozpoznawalna.

  Co możemy zrobić dla Ciebie
   
  Nasza agencja posiada bardzo szeroki zakres usług, abyś mógł w jednym miejscu zlecić wszystko. Na starcie zbadamy Twoją nabliższą konkurencję, aby dowiedzieć się ile musimy nadrobić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze określić miesięczny budżet na kampanie reklamowe dla Twojej firmy.
   
  Jak znaleźć skuteczną agencję interaktywną w Blachowni?

  Na pewno warto poświecić kilka chwil na zbadanie ich podejścia oraz sprawdzenie wykonanych zleceń. Czy odpowiada nam ich styl, podejście i oczywiście możliwości. Najlepiej porównać sobie kilka agencji interaktywnych i może okazać się, że najrozsądniejszym wyborem będzie podpisanie umowy z agencją marketingową z innego miasta. Teraz czasach kontakt meilowy lub telefoniczny może wystarczyć, a biorąc pod uwagę , że szukamy fachowców w dziedzinie działań w Sieci, ten kanał kontaktowy może okazać się najwygodniejszym rozwiązaniem.
  Każdy u nas w firmie jest ekspertem w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej działki, ale to nie oznacza, że wspólnie nie robimy burzy mózgów! Ależ nie, każdą nową kampanię tworzymy razem, rozpisujemy, organizujemy oraz co cztery tygodnie analizujemy wyniki.

  Dlaczego strona internetowa jest ważna
   

  Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i trudno wykonać ją bez odpowiednich kompetencji. Warto oddać to w ręce naprawdę dobrego grafika, który stworzy spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkownika.

  Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie dostanie od razu tego, czego poszukuje to z pewnością kliknie przycisk "wróć i przejdzie do konkurencji. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

   

  Coraz więcej dyskusji można odszukać w Internecie na temat agencji interaktywnych. Przedsiębiorcy, czyli potencjalni Klienci często nie wiedzą co tak naprawdę ma do zaproponowania taka agencja.

  Samo stwierdzenie Agencja Interaktywna jest dla wielu bardzo tajemniczym stwierdzeniem, które nic nie wyjaśnia i nie wiadomo czego się spodziewać. Agencje interaktywne to inaczej agencje reklamowe. Są to miejsca, gdzie Klient udaje się kiedy firma nie przynosi zysków.

  Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Interesują Cię jednak szybkie efekty?
  Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
  Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
  Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

  Najczęściej zadawane pytania przez
  Klientów z Blachowni i okolic

   

  Czy zajmujecie się tworzeniem stron internetowych?

  Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia “public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

   

  Czym wyróżnia się M16.pl pośród innych agencji interaktywnych?

  Przede wszystkim kompleksowym podejściem, doświadczeniem, sporą wiedzą z zakresu pozycjonowania i optymalizacji. Dzięki dopracowanym systemom harmonogramowania oraz realizacji prac jesteśmy w stanie dostarczyć zaplanowane działania nawet przed czasem.


   

  Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

  Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


   

  W czym pomaga identyfikacja wizualna?

  Jeżeli prowadzisz lokalny biznes, Twoja firma musi wyróżnić się wśród uliczek i innych salonów, a pomoże Ci w tym reklama zewnętrzna i różne gadżety reklamowe np. wizytówki, ulotki lub oklejanie samochodów. Aby Twoja identyfikacja wizualna była jeszcze lepsza, ważna jest nie tylko reklama zewnętrzna. Również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy.


   

  Czy projektujecie sklepy internetowe?

  Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dopasowane do urządzeń mobilnych i z panelem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

  9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

  Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję interaktywną" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji interaktywnych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam