Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Krzepice

Oferujemy działania SEO. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, optymalizacja stron, prowadzenie reklam Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, druk i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Krzepic najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, szybki kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Krzepice

Agencja interaktywna
Krzepice

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Krzepice wymaga więcej czasu, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.

tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Agencja interaktywna, która wyznacza standardy

Własny dział promocji w cenie jednego pracownika etatowego? To całkiem możliwe! Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, bo wiemy, jak istotne jest dopasowanie działań marketingowych pod konkretną grupę docelową. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez rozwój Twojej firmy w przestrzeni wirtualnej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Krzepice

Kompleksowość

agencja interaktywna Krzepice

Fachowa pomoc

interaktywna agencja Krzepice

indywidualnA wycenA

Skuteczne działania w naszej agencji interaktywnej

agencja reklamowa Krzepice

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy niezbędne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoim produktem.

agencja reklamowa Krzepice

Nowoczesna strona internetowa i sklep www

Wykonamy dla Ciebie unikalny, przyciągający uwagę design, który wyróżni Twoją firmę i przyciągnie Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

google ads

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszej pracy poprawisz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz sprzedaż. Zajmiemy się wszystkim – od analizy i strategii, przez wprowadzenie zmian, aż po raportowanie wyników.

identyfikacja wizualna

Materiały reklamowe

Spójna identyfikacja wizualna firmy to klucz do sukcesu. Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Cię spośród konkurencji i przyciągną uwagę Klientów.

social media

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i zobacz, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć zyski.

agencja reklamowa Krzepice

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy chłoną wszystkie nowinki i rozwiązania marketingowe zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w social mediach czy reklamie wizualnej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą działań marketingowych, dlatego możemy przejąć cały nadzór nad Twoją stroną www, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zoptymalizować reklamy w Krzepicach.

Nasza agencja interaktywna znajduje się na Śląsku. Jeśli Twoja firma jest z okolic, to zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach. Ustalimy Twoje potrzeby i przedstawimy wstępny plan możliwych działań. Zapraszamy – zrobimy Ci pyszną kawę i omówimy indywidualną kampanię SEM dla Twojego przedsiębiorstwa! Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Profesjonalne doradztwo marketingowe

Jesteśmy profesjonalną agencją reklamową, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Zrealizujemy kampanie reklamowe dopasowane do rynku oraz specyfiki Klienta. Na start sprawdzimy Twoją główną konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować określony budżet na promocję Twojej firmy. Po podpisaniu umowy co miesiąc przesyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi w M16. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy strony www – stworzymy spójną wizualnie domenę, która zainteresuje potencjalnych Klientów|przyciągnie uwagę użytkowników}. Możemy zaoferować Ci też obsługę profili firmowych w Social Mediach, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Wykonamy wszystkie ważne materiały reklamowe od wizytówek po ulotki, kalendarze i banery. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja marka szybko stanie się zauważalna.

Intuicyjne strony www

Dobrze wykonana strona www to wizytówka każdej firmy, więc budowanie stron www warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie platformę, a na dodatek innowacyjną i intuicyjną dla Klientów. Zaproponujemy Ci świetne technologie, które polubią Twoi potencjalni Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi potencjalnego Klienta. Warto więc skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o skuteczną treść na stronie (content marketing).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu kilkudziesięciu certyfikatów, nasza agencja interaktywna ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w optymalizowaniu reklam Google Ads dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa z Krzepic

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Krzepic i okolic

Jasne, że tak! Jako agencja interaktywna świadczymy usługi tworzenia nowoczesnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Profesjonalne strony internetowe i sklepy online muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, dlatego też nasza agencja interaktywna Krzepice dba o każdy detal przy planowaniu strategii z naszymi Klientami.
Planowanie stron www to tylko mały element tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Nasza oferta stoi przed Tobą otworem!

Jesteśmy agencją kreatywną, która świadczy kompleksową obsługę. Na początku współpracy wyznaczamy dedykowany team, który będzie zajmował się realizacją celów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli prowadzisz biznes, to Twoja marka musi się wyróżniać, dlatego spójna strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci działać na szerszą skalę. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie trwałych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy doradztwem i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — wystarczy znaleźć kilka osób do pracy home office i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeśli zależy Ci na dobrym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami