Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Kłobuck

Proponujemy prowadzenie kompleksowych działań w ramach kampanii SEM. Możemy wykonać zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie stron, prowadzenie reklam Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie Social Media, wydruki i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Kłobucka najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, stały kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Kłobuck

Agencja interaktywna
Kłobuck

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie Facebook Ads, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć zaraz po starcie kampanii. Pozycjonowanie Kłobuck wymaga więcej czasu, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.

tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Agencja kreatywna, która wyznacza standardy

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika na etacie? Z nami to możliwe! Obiecujemy indywidualne podejście do każdego projektu, bo wiemy, jak istotne jest dostosowanie działań SEO/SEM pod konkretną grupę docelową. Zapewnimy Ci błyskawiczne dotarcie do potencjalnych Klientów z Kłobucka poprzez odpowiednie przedstawienie Twojego biznesu w przestrzeni wirtualnej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Kłobuck

Kompleksowość

agencja interaktywna Kłobuck

Pomoc doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Kłobuck

indywidualnA ofertA

Skuteczne działania w naszej agencji interaktywnej

agencja reklamowa Kłobuck

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Wprowadzimy niezbędne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja reklamowa Kłobuck

Intuicyjna strona www i sklep internetowy

Zaprojektujemy dla Ciebie unikalny, przyciągający uwagę wygląd, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

google ads

Kampania Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz sprzedaż. Zajmiemy się wszystkim – od analizy i strategii, przez wprowadzenie zmian, aż po raportowanie wykonanych działań.

identyfikacja wizualna

Grafiki

Spójna identyfikacja wizualna firmy to podstawa. Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę Klientów.

social media

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i przekonaj się, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Kłobuck

M16 — zespół gwarantujący zwycięstwo

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno związane z SEO, jak i trendami w mediach społecznościowych czy budowaniu wizerunku.

Prowadzimy kompleksowe usługi, więc możemy przejąć całą pieczę nad Twoją platformą www, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zoptymalizować reklamy w Kłobucku.

Nasza agencja kreatywna jest na Śląsku. Jeśli Twoja firma jest z okolic, to zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach. Ustalimy Twoje potrzeby i zaplanujemy wstępny plan możliwych czynności. Zapraszamy – zaproponujemy Ci aromatyczną kawę i omówimy indywidualną kampanię SEM dla Twojego przedsiębiorstwa! Zespół pracowników jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jesteśmy skuteczną agencją marketingową, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zaplanujemy kampanie reklamowe dopasowane do rynku i specyfiki Klienta. Na początek sprawdzimy Twoją największą konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zagospodarować miesięczny budżet na reklamę Twojego przedsiębiorstwa. Po podpisaniu umowy co miesiąc przesyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi w naszej agencji. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy strony internetowe – zaprojektujemy spójną kolorystycznie domenę, która zainteresuje potencjalnych Klientów|przyciągnie wzrok użytkowników}. Możemy zaproponować Ci też prowadzenie kont firmowych w Social Mediach, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie ważne materiały reklamowe od wizytówek po broszury, notatniki i banery. Odezwij się do nas, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Intuicyjne strony internetowe

Dobrze wykonana strona internetowa to wizytówka każdej firmy, więc projektowanie stron www warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną wizualnie platformę, a na dodatek funkcjonalną i prostą w obsłudze. Zaproponujemy Ci najlepsze marketingowe trendy, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na zwrócenie uwagi użytkownika. Warto więc skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o odpowiednią treść na stronie (content marketing).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja reklamowa ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa z Kłobucka

Pytania i odpowiedzi

Jasne, że tak! Jako agencja kreatywna zajmujemy się tworzeniem responsywnych sklepów internetowych dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Profesjonalne platformy www i sklepy online muszą być dobrze przemyślane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tak możesz znaleźć się na początku wyników wyszukiwania, dlatego też nasza agencja kreatywna Kłobuck dba o każdy detal przy planowaniu działań z naszymi Klientami.
Planowanie stron www to tylko część tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Nasza oferta stoi przed Tobą otworem!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany team, który będzie zajmował się wykonywaniem planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoja firma musi się wyróżniać, dlatego spójna strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci pokazać się szerszej grupie odbiorców. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie trwałych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy pomocą i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — trzeba tylko znaleźć kilka osób do pracy home office i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeśli zależy Ci na stałym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami