Tworzymy strony Internetowe w Blachowni

 

Zaprojektujemy stronę WWW dla Twojej firmy!


Dziękujemy, że jesteś na naszej stronie. Przez ostatnie 6 lat naszej działalności obsłużyliśmy Klientów z trzech kontynentów, teraz cieszymy się, że odwiedził nas ktoś ze Śląska, w końcu sami tu mamy biuro, a dokładniej w Czechowicach-Dziedzicach! :) Tym bardziej zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty, może wyjdzie marketingowo coś dobrego?

Napisz do nas!


   

  40% naszych Klientów ma siedziby na Śląsku. Jeżeli chcesz mieć swoich ludzi od marketingu pod ręką: odwiedź nas, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

   

  Zaprojektujemy stronę WWW dla Twojej firmy!


  Dziękujemy, że jesteś na naszej stronie. Przez ostatnie 6 lat naszej działalności obsłużyliśmy Klientów z trzech kontynentów, teraz cieszymy się, że odwiedził nas ktoś ze Śląska, w końcu sami tu mamy biuro, a dokładniej w Czechowicach-Dziedzicach! :) Tym bardziej zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty, może wyjdzie marketingowo coś dobrego?

  Napisz do nas!


    

   40% naszych Klientów ma siedziby na Śląsku. Jeżeli chcesz mieć swoich ludzi od marketingu pod ręką: odwiedź nas, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

   Strony internetowe Blachownia

   Cena zbudowania strony internetowej w Blachowni
    
   Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Koszt strony internetowej zależy od jego rozbudowania i dodatkowych funkcjonalności. Standardowa kwota za stronę WWW to od 1 900 zł netto. Cena zawiera pełnoprawną stronę, responsywną, z panelem zarządzania treścią i świetnym wyglądem. Każdy lubi gdy na stronie "coś się dzieje'- jako agencja interaktywna zadbamy o niezapomniane wrażenia klientów :)
   Wycena budowy strony WWW
   Czy strona internetowa jest tak ważna?
    
   Obecnie strony Internetowe to główne miejsce potencjalnych klientów. W Blachowni konkurencja na pewno zainwestowała już w aktualizację lub budowę strony, jeśli podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej świetna okazja by ich wyprzedzić. :) Zaprezentuj się z dobrej strony!
   Uprzedzamy!
   Podczas tworzenia sklepów i stron internetowych oczekujemy współpracy. Możesz zaproponować swój pomysł na profesjonalną stronę internetową, przykładowe projekty stron lub zaufać naszemu doświadczeniu. Będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej, dopytywać o szczegóły projektowania stron, dlatego szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny. Oferta strony internetowe.

    
   Co potrzebuję do zrobienia strony?
   Przede wszystkim do zrobienia strony internetowej potrzebne są chęci i zaangażowanie obu stron. Całą resztę wspólnie ustalimy już w czasie jej projektowania. Jeśli masz na oku funkcjonalności lub całe serwisy, które Ci się podobają, to znacznie uprości nam pracę. O miejsce na serwerze, zakup domen itd. nie musisz się martwić, jeśli nie wiesz lub nie masz, to również w tym miejscu możemy pomóc. Logo, kolorystyka, motyw przewodni również będzie nam pomocny, do tego by powstała Twoja własna strona www.
   Kto pomoże mi później ze stroną?
    
   My, bo jesteśmy Agencją Marketingową! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania na strony www Blachownia 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Samo stworzenie strony www to nie wszystko co u nas dostaniesz! Nie przyjedziemy do Blachowni (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
   Pozycjonowanie i reklama
   Nawet najpiękniejsza strona bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Realizujemy też reklamę w mediach społecznościowych. Pozycjonujemy w Blachowni, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

   Chcesz indywidualną ofertę na wymarzoną stronę internetową?

   Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

   Chcesz indywidualną ofertę na wymarzoną stronę internetową?

   Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

   Interesują Cię indywidualne projekty? Chcesz oryginalną stronę a nie szablon?

   Każda strona, którą oddajemy naszym klientom, jest oryginalna. Opieramy się o szablon (szkielet) strony, ponieważ tak jest prościej i szybciej, a jeśli jest prościej i szybciej to jest też taniej. Na życzenie możemy przygotować grafikę od podstaw, ale to będzie wiązało się z kosztem minimum 5000 zł netto, a różnica praktycznie nie jest zauważalna. Motywy mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu możemy zrobić stronę zarówno dla zakładu pogrzebowego jak i przedszkola dziecięcego - wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz grafiki, a także treści. Żadna strona www nie jest nam straszna.

   Najczęściej zadawane pytania przez
   Klientów z Blachowni i okolic

    

   Kto dodaje podstrony?

   Dodanie ustalonej wcześniej ilości podstron zawsze leży po naszej stronie, łącznie z przygotowaniem odpowiednich widoków, żeby wyglądało to ładnie, przejrzyście i czytelnie, w końcu będzie to wizytówka Twojej firmy. Jeśli pojawią się nowe podstrony jeszcze podczas budowy serwisu lub po jego oddaniu możemy również je dodać (umowa na budowę strony internetowej zawiera do 5 godzin prac dodatkowych), lub możesz zrobić to we własnym zakresie. WordPress jest bardzo intuicyjny, dodanie nowych podstron lub edycja istniejących nie sprawia problemów największemu laikowi, a jeśli jednak jakieś problemy się pojawią, zawsze jesteśmy do dyspozycji.

    

   Kto będzie edytować ewentualne zmiany na stronie?

   Jeśli pozostały dostępne godziny w planie supportowym to my możemy zmieniać zawartość strony według zaleceń. W przypadku oddania strony na serwer zewnętrzny lub niezdecydowania się na wsparcie techniczne dalsze edycje strony są po stronie klienta. W ofercie mamy dodatkową opcję działań jednorazowych, wtedy zlecenie jest indywidualnie wyceniane.

    

   Czy strona internetowa będzie otwierać się na telefonach?

   Szukając strony internetowe w Blachowni zwróć uwagę na techniczne aspekty projektu. Jako agencja marketingowa tworzymy responsywne strony, czyli takie, które dopasują się do wielkości ekranu urządzenia. Przed oddaniem gotowego serwisu testujemy jej działaniach na telefonach i tabletach, dzięki czemu najważniejsza aktualnie grupa docelowa będzie mogła w pełni korzystać z nowego serwisu. Wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzyć strony www Blachownia najwyższej jakości.

    

   Jak zareklamować stronę?

   Jeśli już ktoś wydaje pieniądze na stronę internetową, to warto by pokazał ją nowym klientom, inaczej szkoda marnować budżet na jej budowę. Tu najlepiej nadaje się kampania SEM, która obejmujemy kompleksowe dziania reklamowe. Ta szybko pozwala pozyskać nowych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z podstroną dotyczącą kampanii SEM.

    

   Ile kosztuje strona internetowa?

   To pytanie podobne do pytania „ile kosztuje samochód”, a można mieć używane auto, za kilka tysięcy, nowe za setki tysięcy lub miliony złotych. Odpowiedź nasuwa się sama: „to zależy”. To zależy przede wszystkim od przeznaczenia strony internetowej i jej rozmachu. Jeśli wprowadzamy na rynek nowy produkt lub otwieramy firmę, najlepszym rozwiązaniem będzie strona za 1900-2200 zł i przeznaczenie reszty budżetu na działania reklamowe. W przypadku, gdy marka jest już znana, chcemy zrobić ogromne „WOW” lub na stronie przewidujemy jakieś nietypowe funkcjonalności to kwota będzie rosnąć nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skorzystaj z formularza wyceny.

    

   Projektowanie stron internetowych a SEO

   Tworzymy strony www dla najbardziej wymagających klientów. Coraz więcej osób wyszukuje tworzenie "stron internetowych Blachownia "- nic dziwnego, dobrze wykonana witryna to podstawa do reklamy w Internecie. Dzięki temu nasza identyfikacja wizualna w sieci ulegnie znacznej poprawie. Natomiast każdy serwis internetowy (również sklep internetowy), aby być wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy Google Ads (dawniej Google Adwords). Dlatego już projektowanie stron internetowych musimy zacząć od sprawdzenia działań konkurencji, przez co unikniemy częstych błędów, które utrudniają pozycjonowanie stron. Jako agencja reklamowa tworzymy strony, które są proste w obsłudze, a działania reklamowe zaangażują użytkowników do kontaktu. Wykonujemy responsywne strony www z wygodną obsługą na urządzeniach mobilnych. W takim przypadku usługa tworzenia stron internetowych staje się przyjemnością a internetowe pozycjonowanie szybko przynosi pożądane efekty Twojej stronie :) Wycena na tworzenie stron lub pozycjonowanie stron.


    

   Dlaczego usługa pozycjonowania stron jest potrzebna?

   Marketing internetowy to nie tylko tworzenie stron internetowych. Aby witryna dotarła do jak największej liczby odbiorców dba nasz dział SEO odpowiedzialny za strony internetowe. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji stron www w wyszukiwarce, jeżeli Twoja strona internetowa będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania- na pewno przyciągniesz uwagę Klienta. Do monitorowania pozycji stron www używamy najlepszych narzędzi np. Google Analytics, które pokazuje jak każdego dnia jak zmienia się wysokość pozycji w wyszukiwarce Twojej witryny. Google Analytics jest bardzo obszernym narzędziem, który z pewnością ułatwia reklamę osobom stawiającym na marketing internetowy. Na efekty pozycjonowania stron wpływa szereg czynników, jednym z nich jest optymalizacja SEO. Dlatego też projektowanie stron internetowych to także kompleksowa obsługa optymalizacyjna. Pozycjonowanie staje się dużo prostsze, gdy strona spełnia wymogi wyszukiwarki Google. Z tego powodu tworzenie stron internetowych warto skonsultować z agencją marketingową. W M16 projektujemy strony internetowe pod kątem technicznym, kątem wyszukiwarek, stawiając na indywidualne podejście.

   Czy projektujecie sklepy internetowe?

   Tak! Projektowanie stron to nasze zadanie! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dopasowane do urządzeń mobilnych i z panelem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania. Jeżeli interesują Cię strony internetowe {miastoslask) to bardzo dobrze trafiłeś!
   JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

   Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
   aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

   UCZESTNICZYLIŚMY W :
    

   Zaufali
   nam

   • domus logo3
   • logo cafe co
   • logo kids
   • ministerstwo logo
   • gryga logo
   • power meal logo
   • master logo
   • logo bb
   • logo emv

   Zaufali nam

   • domus logo3
   • logo cafe co
   • logo kids
   • ministerstwo logo
   • gryga logo
   • power meal logo
   • master logo
   • logo bb
   • logo emv