Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Lubliniec

Chcesz nawiązać współpracę z firmą z Lublińca, która zajmuje się budową serwisów internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to najlepszy sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Lubliniec

Strony internetowe
Lubliniec

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na wzrost przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Lublińca i okolic. Skontaktuj się z nami — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Lublińca

Tworzenie stron www Lubliniec to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy stworzyć przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Lubliniec

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (albo sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt zbudowania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Strony www to najważniejsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo tworzymy skuteczne strony internetowe Lubliniec, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Lubliniec

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć innowacyjną stronę internetową? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Lubliniec tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Lubliniec dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Lubliniec

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny oraz hosting także wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest sporo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej bardzo ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna tworzymy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną idealnie dobraną do ich potrzeb — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami