Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Tychy

Szukasz agencji z Tychów, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Profesjonalna strona www to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni wirtualnej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Tychy

Strony internetowe
Tychy

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Tychów i okolic. Zapraszamy do współpracy — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasne zasady współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla firm z Tychów

Projektowanie serwisów internetowych Tychy to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i nowoczesna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy stworzyć profesjonalną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Tychy

Nowoczesna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu stron internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy strony internetowe Tychy, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Tychy

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć innowacyjną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Tychy tworzymy również intuicyjne sklepy internetowe Tychy dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Tychy

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co później ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja SEO/SEM budujemy witryny, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich wymagań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami