Strony internetowe Tychy ⇒ budowa stron WWW ❤⇐
 

Strony internetowe Tychy


Najwyższa pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojej firmy w Internecie?Zacznij współpracować z naszym zespołem. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele serwisów dla klientów z całej Polski, a również z Europy.
Koszt standardowej strony internetowej to 1700zł netto. Podziw klientów? Bezcenne! :)Pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w sieci?


Zacznij współpracować z M16.pl. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już wiele stron dla klientów z całej Polski, ale również z Europy.
Koszt standardowej strony WWW to 1700 zł netto. Wrażenie na klientach? Bezcenne! :)parallax background
 

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dla stron internetowych

Ile kosztuje budowa internetowej|strona interneta} w Tychach?

Koszt strony internetowej przede wszystkim jest uzależniona od skomplikowania struktury i dodatkowych rozszerzeń. Standardowa cena za stronę to koszt 1 700 zł netto. W tej cenie otrzymasz nowoczesną, dopasowaną do urządzeń mobilnych, z panelem zarządzania treścią i świetnym wyglądem.
Zapytaj o wycenę -> Wycena budowy strony internetowej

Nie mam adresu strony, ani serwera, co zrobić?

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domeny na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę, sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami wszystko można zrobić w jednym miejscu.

Czy strona będzie zoptymalizowana pod pozycjonowanie?

Tak, specjalizujemy się w pozycjonowaniu i każdą naszą stronę oddajemy tak by spełniała wytyczne Google. Oczywiście optymalizacja dotyczy ogólnej struktury serwisu z wykluczeniem dzielenia podstron na frazy, to już wchodzi w skład kampanii SEM.

Pozycjonowanie i reklama

Nawet najpiękniejsza strona bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Tychach, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM


Accounts

Free Trial

Storage

Sub-domains

Sub-domains

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

ILOŚĆ PODSTRON

FORMULARZ KONTAKTOWY

RESPONSYWNOŚĆ

CMS (EDYTOR TREŚCI)

PRZYGOTOWANIE PIERWSZEJ KAMPANII GOOGLE ADS

DOSTOSOWANIE DO RODO

OPTYMALIZACJA DO SEO

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI RATALNEJ

950 zł

NETTO

1 (onepage)

3 miesiące

1700 zł

NETTO

do 8

6 miesięcy

2500 zł

NETTO

do 25

9 miesięcy


950 zł netto
1700 zł netto
2500 zł netto
Ilość podstron
1 (onepage)
do 8
do 25
Formularz kontaktowy
Responsywność
Bezpłatne wsparcie techniczne
3 miesięcy
6 miesięcy
9 miesięcy
CMS
Przygotowanie pierwszej kampanii Google Ads
Dostosowanie do RODO
Optymalizacja do seo
Możliwość płatności ratalnej
 • Dobry i co najważniejsze szybki kontakt telefoniczny jak i mailowy, firma podejmuje się różnych wyzwań nie tylko z zakresu branży internetowej (kubki, plakaty, ulotki, pieczątki itp.). Proponują konkretne rozwiązania oraz sposoby realizacji, dokładność co do najmniejszych szczegółów. Wysoka jakość produktów, godna polecenia cena jak i szybkość realizacji zamówień. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i polecam
  Jakub Pysz
  IF Infernal
 • Polecam w 100%. Agencja wykazała się sporą cierpliwością - testowała różne rozwiązania, podsuwała pomysły i praktycznie zawsze była pod telefonem. Podziękowania należą się zwłaszcza Pani Izie, która znosiła wiele telefonów i maili:)
  Wirginia Drabek-Szuba
  LOXA
 • Mega profesjonalne podejście do klienta, idealne wykonanie strony, firmowego logo,wizytówek, a dzięki możliwości wyboru PAKIETÓW, ogromna oszczędność. Lepiej trafić nie można.
  Łukasz Hampel
  Eu-Dent
 • Nasza strona internetowa powstała w szybkim tempie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Stały kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił na dopracowanie strony od ogólnego zarysu po drobne szczegóły. Pozostałe pytania i kwestie niejasne zostały omówione na prezentacji z prowadzenia witryny. Szczerze polecamy.
  Willa Martini

Tworzenie stron WWW to nasza specjalność,
zobacz ostatnie realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

3(4)3(4)

Kto będzie pracował na Twoją nową stroną internetową


 Zaufali nam

Masz jeszcze jakieś pytanie?

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Bezpłatna wycena!

Skoro jesteś już w tym miejscu i wiesz że potrzebujesz wsparcia w świecie marketingu internetowego, napisz do nas bezpośrednie zapytanie o wycenę!


2(6)2(6)

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin, ale może się zdarzyć, że będziemy potrzebować dwóch dni roboczych na odpowiedź

Ostatnia aktualizacja

[Głosów:0    Średnia:0/5]