Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Wadowice

Planujesz nawiązać współpracę z firmą z Wadowic, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Responsywna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w przestrzeni internetowej, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Wadowice

Strony internetowe
Wadowice

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Wadowic i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Wadowic

Projektowanie serwisów www Wadowice to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy wykonać intuicyjną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Wadowice

Nowoczesna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu serwisów www będzie korzystał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy strony internetowe Wadowice, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Wadowice

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Wadowice tworzymy także innowacyjne sklepy internetowe Wadowice dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Wadowice

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny i utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co następnie ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe firmy w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa budujemy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i intuicyjna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną idealnie dobraną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami