Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Zamość

Planujesz nawiązać współpracę z firmą z Zamościa, która zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Responsywna strona www to świetny sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Zamość

Strony internetowe
Zamość

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na wzrost dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Zamościa i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasno określone warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Zamościa

Projektowanie serwisów www Zamość to twórcza praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają niezliczoną ilość modyfikacji z tego samego wyglądu. Możemy stworzyć innowacyjną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Zamość

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona www (czy też sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Strony internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że projektujemy skuteczne strony internetowe Zamość, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Zamość

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Zamość tworzymy także innowacyjne sklepy internetowe Zamość dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Zamość

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny i hosting też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest wiele, stąd już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna budujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami