Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Lublin

Chcesz rozpocząć współpracę z agencją z Lublina, która tworzy serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Innowacyjna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Lublin

Strony internetowe
Lublin

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Lublina i okolic. Skontaktuj się z nami — zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Lublina

Tworzenie stron www Lublin to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy stworzyć intuicyjną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Lublin

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron www będzie korzystał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą wygląd strony internetowej i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Strony www to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy strony internetowe Lublin, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Lublin

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Lublin tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Lublin dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Lublin

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest wiele, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa projektujemy strony, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami