⇒ Reklama Lublin ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Lublinie i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na samej reklamie znamy się doskonale.

 

W ofercie mamy bardzo szeroki zakres działań marketingowych.
Żeby wybrać najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twoją firmę i konkurencję. Jeśli masz już w głowie wszystko co chcesz zrobić, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Zrobimy to wszystko, by podany budżet był maksymalnie dobrze zagospodarowany.

W Lublinie, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurencja, w związku z tym trzeba myśleć dużo szybciej i realizować nowe pomysły zanim konkurencja wpadnie na myśl, aby rozpocząć działania marketingowe.

Dobrze wykonana strona internetowa to podstawa reklamy firmy. Oferta może pokazywać przykładowe realizacje i projekty, które pokażą Twoją markę z najlepszej strony! Skuteczna reklama przyciągnie Klienta, ale to Ty musisz zadbać o szybki kontakt, aby go zatrzymać.
W przypadku gdy posiadamy firmę na miejscu, warto zdecydować się również na tradycyjne formy reklamy. Jako agencja reklamowa realizujemy kompleksowe usługi reklamowe np. oklejanie witryn, szyldy reklamowe, projekty graficzne, tablice reklamowe, oklejanie samochodów.

Aby Twoja siedziba wyróżniła się wśród uliczek, ciekawym rozwiązaniem jest reklama zewnętrzna. Nasi Klienci najczęściej kupują: banery reklamowe, kasetony reklamowe, reklamy świetlne, tablice reklamowe. Warto wiedzieć, że najskuteczniej uwagę naszego klienta przyciąganie reklama świetlna. Jest to jedna z najczęściej wybieranych form działań reklamowych. Sprawdzi się jako element dekoracji np. świecące litery przestrzenne.
reklama Lublin

Większość naszych klientów, decydując się na reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Lublinie

(cennik reklamy Lublin)

Na pytanie ciężko udzielić odpowiedzi, ponieważ to pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", gdzie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach chcemy się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Lublinie, który działa tylko w okolicy Lublina i obszar działania to jedynie Lublin i najbliższe okolice - cena reklamy zacznie się od 330 zł / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Lublina, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Lublin i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu. Reklama wizualna sprawi, że Klienci będą kojarzyć firmę z jej reklamą np. podświetlane litery na banerze reklamowym przy lokalnym przystanku autobusowym.

Duża firma np. z branży meblarskiej, którego biuro znajduje się w Lublinie ma zupełnie inną grupę docelową (działa globalnie, więc grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego kwota na globalną poprawę zamówień będzie o wiele wyższy - promocja globalna zaczyna się minimum 4 8450 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to jedynie przykład, który powinien pomóczobrazować jaka jest różnica w kwotach i obszarach kampanii marketingowych. Coraz więcej osób wyszukuje agencje reklamowe Lublin, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Lublina.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Lublina, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne ograniczenie, nawet przeciwnie! Biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy marketingiem zajmowały się agencje marketingowe tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem pozyskania nowych kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Teraz każdy ma telefon, pocztę e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy o to, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci doceniają to podejście, ponieważ zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08