⇒ Reklama Lublin ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Lublinie i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową i na samej kampaniach reklamowych znamy się jak mało kto.

 

W ofercie mamy bardzo szeroki zakres usług reklamowych.
Aby wybrać najlepsze działania reklamowe potrzebujemy poznać Twoją firmę i konkurencję. Jeśli masz już w głowie wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najtrafniejszy. Wszystko to zrobimy, by założony budżet był odpowiednio zaplanowany.

W Lublinie, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, dlatego trzeba myśleć dużo wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, by zacząć zainwestować w promocję. ;)

reklama Lublin

Większość naszych klientów, wybierając reklamę, najczęściej wybierają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Lublinie

(cennik reklamy Lublin)

Na to pytanie bardzo trudno udzielić odpowiedzi, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje fotel?", gdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i gdzie chcemy się reklamować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Lublinie, który działa tylko w okolicy Lublina i jego zasięg to tylko Lublin oraz okolice - cena reklamy wyniesie od 980 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Lublina, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Lublin i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży meblarskiej, którego firma jest w Lublinie ma już odmienną odmienną grupę odbiorców (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę sprzedaży będzie dużo większy - reklama globalna zaczyna się minimum 4 390 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomóczobrazować jaka jest różnica w kwotach i zakresach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Lublina.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Lublina, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne utrudnienie, wręcz przeciwnie! Biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się agencje reklamowe tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem pozyskania nowych kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Teraz każdy ma telefon komórkowy, pocztę email, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy o to, aby najszybciej jak to możliwe odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi klienci cenią sobie to rozwiązanie, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08