Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Sucha Beskidzka

Planujesz rozpocząć współpracę z firmą z Suchej Beskidzkiej, która zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz nasz team! Profesjonalna strona www to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni wirtualnej, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Sucha Beskidzka

Strony internetowe
Sucha Beskidzka

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na zwiększenie dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Suchej Beskidzkiej i okolic. Wyślij do nas zapytanie — zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone zasady współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Suchej Beskidzkiej

Projektowanie serwisów internetowych Sucha Beskidzka to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy stworzyć responsywną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, a także stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Sucha Beskidzka

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu serwisów www będzie korzystał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegółowe informacje. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (albo sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt wykonania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz funkcjonalnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że tworzymy strony internetowe Sucha Beskidzka, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Sucha Beskidzka

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Sucha Beskidzka tworzymy także innowacyjne sklepy internetowe Sucha Beskidzka dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Sucha Beskidzka

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny oraz hosting też wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest wiele, stąd już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja reklamowa budujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i funkcjonalna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną doskonale dobraną do ich wymagań — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami